1 sie 2010

"Naprawdę jaka jestem, nie wie nikt" :)

W pierwszym poście skupiłam się głownie na mojej chorobie. Nie napisałam nic więcej o sobie dlatego teraz się poprawię i to uzupełnię.
Znacie już moje imię, wiecie ile mam lat, gdzie chodziłam do liceum oraz to, że choruję na dystrofię mięśniową. Przydałoby się coś więcej, nie?  :) Już piszę....
Mieszkam w Starych Święcicach, mała wieś w okolicach Płocka. W tym roku skończyłam szkołę średnią, zdałam maturę, chociaż z wyniku nie jestem zadowolona, ale najważniejsze, że mi się udało :) Dostałam się na studia, na Akademii Podlaskiej w Siedlcach-kierunek dietetyka , zaczynam od października, mam nadzieję, że dam sobie radę :) Trochę się boję, ale to chyba normalne. 
Pewnie niektórzy z Was zadadzą sobie pytanie dlaczego akurat tam i dlaczego na taki kierunek?
Wybrałam uczelnię w Siedlcach, ponieważ jest ona w pełni przystosowana dla osób niepełnosprawnych, co w moim przypadku ma duże znaczenie. Poza tym wybiera się tam również jedna z moich najlepszych  przyjaciółek, z którą chodziłam do liceum, więc we dwie zawsze raźniej :)
A dlaczego dietetyka? Uważam, że to bardzo ciekawy kierunek, interesuję się tym więc dlaczego by nie spróbować :) Wiem, że nie będzie łatwo, ale lubię podejmować nowe wyzwania. Zobaczymy co czas pokaże :)
Co by tu jeszcze napisać, hmmm .. Już wiem..
Interesuję się muzyką. Bardzo lubię śpiewać. Staram się brać udział w różnych konkursach muzycznych. Śpiew jest moją pasją, kocham to. Nie da się opisać tego uczucia, to po prostu trzeba przeżyć samemu. :)
Filmy, które uwielbiam oglądać, to horrory :) Wiem, że to śmiesznie zabrzmi, ale dla mnie są one jak komedie.
Książka, musi to być coś naprawdę wciągającego, np. Saga Stephenie Meyer, którą zaczęłam czytać dzięki Ewelinie :)
A jaka jestem?
"Naprawdę jaka jestem, nie wie nikt" :) 
Jeśli, chcesz wiedzieć więcej, to po prostu zapytaj :)
Pozdrawiam

4 komentarze:

REwelka pisze...

Jak to jaka jesteś? Jesteś szczera, wredna a zarazem kochana i wrażliwa. :)
Moja! :*

Karolcia pisze...

Hmm jaka jesteś super dziewczyną i podobną do mnie:) Ty moja pokrewna duszyczko :)

Asiula pisze...

Jesteś wspaniałą wrażliwą i zwariowaną Olą!Taką Cię zapamiętam!:*

Ola pisze...

Dziękuję Dziewczynki :)