3 mar 2011

Finałowa Dziesiątka Plebiscytu Kobieta Dekady wybrana!

Kapituła Plebiscytu Kobieta Dekady dokonała wyboru finałowej dziesiątki. Teraz wszystko w rękach Internautów. Zapraszamy do głosowania!
Kapituła w składzie: Agnieszka Bilińska (Vital Voices Chapter Europe), Lisa L. Helling (Radca Ambasady Amerykańskiej), Edyta Jungowska (aktorka), Olga Kozierowska (autorka audycji Sukces Pisany Szminką), Monika Lech (Dyrektor Pionu Wortali Tematycznych Onet.pl), Martyna Wojciechowska (podróżniczka, dziennikarka) zdecydowała w poniedziałek o wyborze 10 kandydatek do tytułu Kobieta Dekady Onet.pl. Kapituła wybierała spośród zgłoszeń internautów, które można było przysyłać do Onet.pl do 25 lutego.

Jedną z kandydatek jest Pani: Emilia Kotowska-Wilgosz
"Pani Emilia jest mamą Laury która cierpi na dwie najrzadsze choroby genetyczne na świecie. Jedyną taką dziewczynką która cierpi na te dwie choroby jednocześnie. Jedna z nich powoduje, że mózg nie wysyła fal do płuc by te oddychały, a druga choroba nie pozwala małej trawić i wydalać.
Historię małej Laury i heroiczną walkę jej mamy o jej zdrowie można poznać w blogu.
"Czytając wszystkie notki widzimy że każdego dnia los tak źle je doświadcza, codziennie dzieje się jakaś tragedia. Robią krok do przodu i dwa kroki do tyłu. Niesamowita jest ta mała dziewczynka mimo wielkiego bólu jaki codziennie doświadcza na jej ustach jest ciągły uśmiech a to wszystko dzięki mamie" – napisała w zgłoszeniu Pani Emilii internautka."

Kochani proszę Was o oddanie głosu na mamę Laurki.
Z góry bardzo dziękuję

Brak komentarzy: