22 wrz 2012

Odwaga...

Czym ona właściwie jest? Jakiego określenia powinniśmy użyć mówiąc o niej? O jakim człowieku możemy powiedzieć, że jest odważny?
Czy może o takim, który robi wszystko aby "popisać" się przed przyjaciółmi? Czy może o kimś kto pomaga innym kiedy są w niebezpieczeństwie? A może o osobie, która stawia czoła wszystkim przeciwnościom, które stawia na jej drodze los?
Bardzo trudne pytanie, prawda?
Wydaje mi się, że w dzisiejszym świecie, pojęcie to jest bardzo często mylone z czymś co nie zasługuje na to miano. Ludzie nagminnie nadużywają tego słowo pomimo tego, że tak naprawdę nic nie zrobili. Każdy potrafi wiele mówić, a niestety mało jest takich osób, które przechodzą do czynów, robią coś w tym kierunku....

A Wy jak myślicie? Potrafilibyście odpowiedzieć na pytanie: czym tak naprawdę jest odwaga?...
Ja chyba tak do końca nie potrafię...

Dobranoc:*

6 komentarzy:

KlaudiaChwedyna pisze...

Cięzko na prawdę stwierdzić..;cc
Ale dobrze zanaczyłaś , niektórzy robia cos na pokaz tylko, mówia ale to tylko slowa ,a w czynach sa zupelnie zerem..

Pozdrawiam Cie Serdecznie ;-**
+Zapraszam Do siebie ;*

Jeśli spodobał ci sie mój blog dodaj go do obserwatorów ;-))

Buziaczki ;-*

Gonia pisze...

Dla mnie zdecydowanie jesteś osobą odważną,pewną siebie i zdecydowaną dążyć do swych celów,marzeń,osiągać swoje cele między innymi za to Cię podziwiam masz w sobie wiele determinacji i pozytywnej energii.
Dlatego też lubię czytać Twój blog mimo że wpisy pojawiają się tak rzadko. Mimo to dziękuję że mogę je czytać :) zapraszam również na mojego bloga ponieważ zostałaś oficjalnie nominowana do So Sweet Blog Award :****

KlaudiaChwedyna pisze...

Nowa aktualizacja wpisu takze Zapraszam..!! ;-*

Zim pisze...

Myślę, że prawdziwą odwagą w dzisiejszym świecie jest bycie INNYM. Choć masz rację, dziś wielu ludzi myli odwagę ze zwykłą głupotą. A dla mnie bycie osobą odważną oznacza przyznanie się do Chrystusa... Co wbrew pozorom w środowisku, w którym się obracam, nie jest takie oczywiste i łatwe. Pozdrawiam :)

Ola pisze...

Niestety dzisiejszy świat jest strasznie skomplikowany....


Dziękuję, że jesteście

Ola pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.