18 sie 2013

Wiele zmian

Kochani Moi wiele ostatnio się u mnie dzieje. Z pewnością większość z Was już wie, że ten wyjątkowy tytuł Miss Polski na Wózku trafił do mnie. Kompletnie się tego nie spodziewałam. To było dla mnie naprawdę ogromne zaskoczenie.
Pomimo tego, że korona trafiła do mnie, uważam, że wszystkie jesteśmy wygranymi i korona należy się każdej. Pozostałe finalistki to nie tylko piękne kobiety, ale przede wszystkim bardzo mądre babki, które wywarły na mnie ogromne wrażenie. Jestem dumna z tego, że mogłam poznać je i pozostałą część ekipy, która współpracowała przy projekcie. Jesteście niesamowitymi ludźmi
Słoneczka wybaczcie, że nic tutaj nie piszę ale teraz ciężko jest mi znaleźć na to czas. Obiecuję, że w wolnych chwilach będę tutaj zaglądała i dzieliła się z Wami moimi przeżyciami.
Dzieję się naprawdę bardzo wiele.

Trzymajcie się cieplutko.
Buziaki O.

P.S Zapraszam Was do obejrzenia relacji ze skoku, który był jedną z nagród. Skok spadochronowy został ufundowany przez http://skydive.waw.pl/
Cudowna ekipa, której jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję :)

Skok spadochronowy

1 komentarz:

STEFAN FOIT pisze...

Witam Olu i gratuluję urody i odwagi!!!
Sam kiedyś byłem skoczkiem spadochronowym i wiem ile trzeba odwagi żeby wyskoczyć z samolotu. A na dodatek że jesteś osobą niepełnosprawną to dodatkowa piątka. Widzę że tak jak i ja jesteś niepoprawną optymistą gratuluję!!!
" Niepełnosprawni ruchowo to nie koniec świata " www.foit.pl