5 wrz 2010

Bo są ludzie dzięki, któym nie przestaję się uśmiechać :)

Witajcie Kochani...
Drugi tydzień pobytu na rehabilitacji dobiega końca, zostały jeszcze dwa. 17 września wychodzę do domku, a potem 28 lub 29 wyjeżdżam do Siedlec. Nowy etap w życiu, mam nadzieję, że przyniesie mi wiele szczęścia....

Parę dni temu, oczywiście na necie, znalazłam stronkę Pomagamy Dzieciom i Dorosłym. Po przeczytaniu dowiedziałam się wielu bardzo ważnych rzeczy, o których wcześniej nie miałam pojęcia.
Kim są ludzie, którzy prowadzą stronkę:
"Jesteśmy zwykłymi ludźmi, którzy mają chęci do zrobienia czegoś dla kogoś. Bo nic nie dawało nam takiej przyjemności i satysfakcji jak zwykłe dziecięce...  "dziękuję" za zrobienie"czegoś".
Nie pobieramy żadnych opłat, zgłoszenia dzieci i wszystkie podejmowane przez nas akcje są dla rodziców zupełnie bezpłatne! Nie jesteśmy żądną fundacją. Nie zbieramy funduszy i nie zakładamy kont.
Nasza misja,to pomoc rodzicom na różny sposób. Jest to między innymi pomoc w:
Tworzeniu apeli, plakatów, ulotek
Wykonaniu strony WWW lub bloga

Tłumaczeniu dokumentów

Rozpowszechnianiu informacji

Kontaktowaniu się z mediami"
Jak wiecie od niedawna należę do Fundacji Pana Grzegorza. Nie bardzo wiedziałam jak się zabrać za rozpowszechnianie apeli, jak zacząć zbierać pieniążki. 
Postanowiłam napisać do Kasi, jednej z założycielek organizacji, która pomaga potrzebującym. Kasia stworzyła dla mnie plakaty z apelami, umieściła je na ich stronie, a Pnia Krysia na profilu na nk. 
Byłam pod ogromnym wrażeniem efektów końcowych, nie myślałam, że będzie tego tak dużo. 
Dzięki tym cudownym duszczyczkom, ludzie będą wiedzieli o moim istnieniu i z pewnością mi pomogą. 
Chociaż plakaty z apelami pojawiły się na stronkach dwa dnia temu, już znalazło się parę osób, które okazują mi swoje wsparcie, to bardzo wiele dla mnie znaczy. 
Nie da się opisać tego słowami jak bardzo jestem Wam wdzięczna, dziękuję, że jesteście ze mną :* 

Chciałam również podziękować Kamilkowi W., który tworzy dla mnie stronkę internetową. Jak już będzie  funkcjonowała, to na pewno podam Wam adres. Ja jestem kompletnie 'zielona'  chodzi o te sprawy. Kamil jesteś nieoceniony :) 
Tobie również dziękuję za wsparcie.... 

Dziękuję         "W życiu człowieka najważniejsze jest wsparcie innych osób, to ono pozwala Nam się unosić ponad swoje możliwości"

2 komentarze:

Kamil pisze...

He he :) Pisałem Ci przecież żebyś nie przesadzała :) To zwykła stronka, która Tobie na pewno pomoże i mam nadzieję przyniesie chociaż drobne wsparcie finansowe. Co do nowego etapu w życiu to jestem pewny, że sobie poradzisz :) Trzymaj się pa pa :*

Ola pisze...

Dziękuję Kamilku