16 paź 2010

Pierwsze kolokwia :/

No i stało się, pierwsze kolokwia już zapowiedziane.. Dzisiaj zamierzam troszkę posiedzieć nad anatomią człowieka bo we wtorek mam kolokwium z układu osiowego. Będzie ono polegało na tym, że dostanę jakieś kości i będę je musiała opisać, im dokładniej to zrobię tym lepsza ocena.. Troszkę się boję bo dużo tego, ale obiecuję, że dam radę. Postaram się zaliczyć to jak najlepiej :)
W środę następne z parazytologii, tym razem pisemne- temat PROTISTY :)
Jak sami widzicie czeka mnie troszkę pracy, ale w końcu to studia, więc nic w tym dziwnego. W następnym tygodniu mam kolejne kolokwium z anatomii człowieka-szkielet kończyn, a w czwartek z klasyfikacji pierwszej pomocy-bandażowanie :D ...
Szczerze mówiąc to już troszkę się przyzwyczaiłam to nowego trybu, nowego życia. Podobno studia są najlepszym okresem w życiu człowieka. Jeden z wykładowców powiedział Nam żebyśmy w pełni wykorzystali ten czas, nie tylko na naukę, ale przede wszystkim za dobrą zabawę bo potem już nie będzie na to czasu...  Hmmm coś w tym jest..

Parę dni temu zamówiłam sobie fartuszek medyczny i okularki ochronne na zajęcia w laboratorium. Paczuszka już doszła no i oczywiście zrobiłam zdjątko abyście mogli zobaczyć jak wyglądam na ćwiczeniach z chemii i parazytologii :)


Wczoraj byłyśmy z dziewczynami w CKiR-onie, ponieważ na stronce wyczytałyśmy, że trzeba się tam zgłosić w celu ustalenia dnia rehabilitacji...
Rehabilitację będę miała we wtorki od godz. 13:00 do 14:30 :)
Na szczęście pasuje mi ten plan, ponieważ mam przerwę między zajęciami...
Szkoda że rehabilitacji jest tylko raz w tygodniu, no ale dobre chociaż i tyle..

4 komentarze:

Kamil pisze...

He he he :D No no no jaki fartuszek :D Wyglądasz jak naukowiec :D Nauki dużo widzę, ale tak jak mówią, studiowanie to najlepszy okres w życiu i tego się trzymaj :D :)

JustCandyShop pisze...

No podobno studiowanie to najlepszy okres w życiu... mam nadzieje, że za kilka lat Ty wypowiesz te słowa, ponieważ ten okres będzie dla Ciebie faktycznie najlepszy i wyjątkowy.

A w fartuszku i okularach faktycznie wyglądasz tak jak to Kamil wcześniej napisał.

Pozdrawiam Cię ;*
ps. dziękuję za odwiedziny na moim blogu.

Ola pisze...

Dziękuję Wam Kochani za to, że jesteście, za wszystko

Asiula pisze...

No ślicznie Ci w tym fartuszku.:D.Trzymam za Ciebie kciuki.Pozdrawiam!:*