20 lis 2011

"Moje serce usłyszało, co mówiło jego serce i poczuło się szczęśliwe"

W życiu każdego z Nas przychodzą takie momenty kiedy chcielibyśmy mieć obok kogoś bliskiego, kogoś kto będzie rozjaśniał Nasz każdy dzień, kogoś kto będzie Nas Nas zawsze czekał, kogoś kto będzie umiał Nas pocieszyć gdy będzie Nam smutno, kogoś kto będzie Nas kochał i był z Nami na dobre i złe.
W tym momencie nie chodzi mi o kogoś z rodziny, lecz o tzw. Naszą "drugą połówkę". To ona sprawia, że Nasze życie nabiera rożnych kolorowych barw, przy niej czujemy się bezpieczni, szczęśliwi...

Tak właśnie jest ze mną.. Pomimo wcześniejszego rozczarowania, znowu udało mi się odnaleźć moje szczęście. To co czuję trudno opisać słowami, chyba nawet się nie da... To cudowne uczucie, które z pewnością doznaje niejedno z Was...

Tylko mając kogoś takiego przy sobie możemy czuć się w pełni szczęśliwi.

2 komentarze:

Natalka pisze...

Dobrze mieć kogoś na kogo można liczyć w każdym momencie swojego życia.Mijają miesiące, lata a Ty coraz to bardziej upewniasz się w przekonaniu , że możesz mu całkowicie zaufać ;)
Cudowne uczucie :))
pozdrawiam ! ;*

Iva pisze...

Olu ktoś pięknie kiedys powiedział, że "tylko człowiek człowiekowi potrzebny jest do szczęścia" i wierzę, że bardzo Ci zależy na tym aby mieć przy sobie bratnią duszę. Nie rzucaj jednak zbyt szybko słów aby potem nie płakać. Poznaj najpierw człowieka a dopiero potem jeśli będzie Wam razem dobrze, zacznijcie chodzić ze sobą. Olu to takie rady z dobrego serduszka, a wiem co piszę i co Ty przeżywasz. Później nie konieczne są rozstania, płacze, żale...lepiej na początku sobie wszystko dokładnie przemysleć.
A jesteś jeszcze młodziutka i napewno znajdziesz tego jedynego:-)
Trzymaj się!!