12 lut 2014

Sunrise Medical- Quickie

Witajcie Kochani,

Dzisiaj będzie troszkę inaczej niż zwykle :)
Postanowiłam Wam w końcu napisać o moim nowym nabytku.
Powinnam zrobić to już dawno, ale szczerze powiedziawszy nawet o tym nie pomyślałam, a przecież "przedmiot" ten towarzyszy mi w życiu codziennym :))
Chciałabym Wam przedstawić mój nowy "pojazd".
Stylowy, niepowtarzalny i przykuwający spojrzenia Quickie Helium, który mniej więcej wygląda tak jak ten poniżej chociaż różni się kilkoma szczegółamiJak większość z Was wie, wózek ten był nagrodą w I Wyborach Miss Polski na Wózku zorganizowanych przez Fundację Jedyna Taka ufundowany właśnie przez firmę Sunrise Medical.

Sunrise Medical jest jednym z największych producentów w branży rehabilitacyjnej. Założony w 1983 roku zbudował rodzinę produktów w oparciu o najbardziej popularne w tej branży marki - takie, jak Quickie, Sopur, Zippie, Breezy, Jay, Lomax, Sterling i Coopers.
Sunrise posiada zakłady produkcyjne w Anglii, Meksyku, Stanach Zjednoczonych, Niemczech i Hiszpanii. Nasze produkty są rozprowadzane poprzez sieć sprzedaży i dystrybucji w ponad 90 krajach na całym świecie. 
"Jeśli wiesz, że każdy twój wysiłek ma wpływ na życie innych, stajesz się firmą stworzoną przez ludzi, którzy starają się bardziej, pracują mądrzej i rozumieją prawdziwą wartość innowacji. Tworzymy produkty wspierające niezależny i aktywny styl życia. Jesteśmy w pełni świadomi tego, co oznacza dobrej jakości projekt i jak wielki wpływ ma on na jakość życia" z czym mogę się w 100% zgodzić. 
Do tej pory poruszałam się na wózku, który jak się okazało nie był do mnie dopasowany tak jak powinien, a co najważniejsze nie jest odpowiedni dla osób z moim schorzeniem . To był mój pierwszy wózek, ja kompletnie się na tym nie znałam, nie wiedziałam co i jak, więc zdałam się na opinię specjalisty, przecież kto jak kto, ale on powinien znać się na tym najlepiej, dobrze powiedziane- powinien. No, ale mniejsza z tym. 
Quickie Helium- Aktywny wózek aluminiowy ze sztywną ramą. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii ultralekkiego formowania aluminium oraz niestandardowej techniki odlewniczej wózek ten oferuje najlżejsze i najłatwiej sterowalne rozwiązanie, jakie kiedykolwiek zostało stworzone.
Helium oferuje szeroki wybór ergonomicznych możliwości regulacji oraz trwałość ramy pozbawionej spawów. W rezultacie otrzymujemy wyjątkowo lekki wózek, który można stale dostosowywać do indywidualnych wymogów użytkownika.
Dostępne szerokości siedziska: 32 - 46 cm (w skokach co 2 cm)
Waga wózka: od 6,5 kg
Maks. waga użytkownika: 120 kg
Ja osobiście jestem z niego bardzo zadowolona. Właśnie takiego wózka potrzebowałam. Jest lekki, łatwo się nim manewruje co znacznie ułatwia poruszanie się na nim. Dla osób z zanikiem mięśni ważne jest aby wózek był jak najlżejszy, a ten właśnie taki jest- po prostu ideał. Mogę z czystym sumieniem polecić go każdemu. 
Firma Sunrise Medical to najlepsza firma z jaką się do tej pory spotkałam i w przyszłości na pewno będę korzystała z ich usług bo naprawdę warto. 
Jeśli ktoś z Was chciałby się zapoznać z ich ofertą to serdecznie zapraszam na stronę sunrise-medical
P.S. Zachęcam do kontaktu z Panem Jakubem Boguszem j.bogusz@sunrisemedical.de - profesjonalista w każdym calu. Możecie się powoływać na mnie :) 
Buziaki 

2 komentarze:

Michiyo pisze...

Sprzęt wygląda świetnie. ;)
Dzięki, że podzieliłaś się kontaktem. Strasznie trudno jest znaleźć kogoś kompetentnego... Sama właśnie próbuje jakoś dostosować swój ostatni nabytek ale powoli tracę nadzieję, że się uda. ;/

Olga Fijałkowska pisze...

Będzie dobrze :)

W przyszłości polecam korzystanie z usług tej firmy. Na pewno będziesz zadowolona tak jak ja :)