15 gru 2010

Gdy wszystko zaczyna się walić, zaufaj iskierce nadziei

Wczorajszy dzień nie należał do zbytnio udanych. To o czym się dowiedziałam całkowicie mnie zdołowało, zabrało cząstkę mnie. Czuję w sobie straszną pustkę, czegoś mi brakuje... Hmm a może kompletnie nic nie czuję? Chyba "się w sobie zamknęłam"...
Pewna osoba miała rację stwierdzając, że "żyję w świecie bajek". Myślałam, że trafił mi się "książę", a On okazał się zwykłym ****, wykorzystującym naiwność innych.Muszę przyznać, że świetny z Niego aktor, marnuje się człowiek:)
Tak tak, wiem głupia jestem, to wszystko potoczyło się za szybko. Po prostu myślałam, że dzięki Niemu o kimś zapomnę, że może Nam się uda, a tu zong....  Nie ma co rozpaczać. Nie ten to inny.
Ulubiony cytat mój i Eweli "takiego kwiatu to pół światu, a 3/4 nic nie warte" lub "tego chwastu w rowie pełno". To tak na rozweselenie....

Dosyć tego smęcenia. Jedyne co chcę teraz zrobić to zapomnieć. Wyrzucić Go z serca i pamięci. Jestem pewna, że wkrótce mi się to uda. Nie zasługuje na moje łzy, nie dam mu tej satysfakcji......
"Będę żyła dalej, nie obawiając się, że niespodziewanie się pojawisz. Będzie tak, jakbyśmy nigdy się nie poznali".... Szczęścia życzę, mam nadzieję, że jakaś laska kiedyś zrani Cię tak jak Ty mnie :)

No to teraz troszkę o mnie:) Co u mnie?.. Hmmm.. Życie jest piękne. Zamierzam się z Niego cieszyć i w pełni korzystać z tego co mi los przyniesie. Nie zamierzam się smucić, rozmyślać, nie nie, wrażliwa Ola poszła "spać". Zacznę walczyć o swoje, nie będę już taką naiwniaczką, nie dam się omotać byle "chłoptasiowi"...

Dzisiaj zgłosiłam swojego bloga do konkursu "Blog roku 2010".
Oto w skrócie zasady.

"Ogólne zasady Konkursu
Konkurs polega na wybraniu 14 zwycięskich blogów: 10 Najlepszych Blogów 2010 roku w 10 kategoriach tematycznych, Bloga Blogerów oraz Bloga Roku 2010 i 2 Wyróżnień Głównych. Wyboru dokonacie bezpośrednio Wy sami - w głosowaniu oraz specjalne Jury w skład którego weszły osobowości ze świata kultury i mediów.
Konkurs będzie przebiegać w czterech etapach:
  1. Zgłaszanie blogów do Konkursu
  2. Nominowanie blogów – głosowanie SMS
  3. Ocena nominowanych przez Jury oraz wybory Bloga Blogerów
  4. Gala
I etap - Zgłaszanie blogów
Każdy założyciel polskojęzycznego bloga może zgłosić go do Konkursu. Szczegółowy opis jak zgłosić bloga do Konkursu znajdziesz poniżej.
II etap – Głosowanie – nominowania blogów do oceny przez Kapitułę Konkursu
Wszystkie zgłoszone blogi przejdą do II etapu Konkursu. Będzie on polegać na głosowaniu SMS. W jego efekcie do kolejnego etapu Konkursu – oceny przez Kapitułę Konkursu oraz głosowania nominowania do  wyboru Bloga Blogerów – przejdą blogi, które otrzymają największą liczbę głosów.
III etap – Ocena blogów przez Kapitułę Konkursu oraz głosowanie, nominowanie i – wybór Bloga Blogerów
Dzięki głosowaniu w poprzednim etapie w każdej z 10 kategorii tematycznych powstanie lista 10 najwyżej ocenionych blogów. Zostaną one poddane ocenie Kapituły Konkursu oraz głosowaniu, nominowaniu do  wyboru Bloga Blogerów".
Więcej na stronie Blog roku 2010- serdecznie zapraszam. Można tutaj znaleźć wiele ciekawych blogów, które być może Wam się spodobają, może zainspirują Was do napisania własnego, jeśli jeszcze go nie posiadacie, fajna sprawa:)

No to chyba tyle na dzisiaj. Trzymajcie się cieplutko w ten zimowy wieczór.
Pamiętajcie- świat nie kończy się na jednej osobie, żyjcie swoim życiem nie próbując się dla kogoś zmieniać, bądźcie sobą.

4 komentarze:

Malwinka pisze...

prawidłowe słowa :D:D

Malwinka pisze...

nie ma co smutac :D:D masz rację... nie warto

Zimbabwe pisze...

Wcale nie jesteś głupia ani naiwna. Każdy chce być kochany i to jest normalne moim zdaniem. Jednak niestety, ten świat i te czasy nie sprzyjają prawdziwej miłości, bo teraz liczą się dla większości tylko pieniądze, seks i sukces, nieważne w jakiej dziedzinie. Moim zdaniem jesteś wspaniałą, wrażliwą dziewczyną i nie możesz się obwiniać.

Malwinka pisze...

nie warto nie warto :D:D My wiemy co się stało damy rade....