18 kwi 2011

Apel o pomoc


Aktywny wózek inwalidzki MEYERA X3
Służy do aktywnej rehabilitacji oparty na aluminiowej ramie.
Wózek X3 różni się od poprzedników uchylnymi, zdejmowanymi podnóżkami z regulowaną wysokością, których dodatkowym atutem jest waga, są lżejsze od standardowych o 600 gramów.
Możliwość łatwego złożenia do transportu połączona z systemem Varioblock (system umożliwiający regulację koła napędowego) przymocowany do ramy daje możliwość dopasowana wózka do indywidualnych potrzeb czyni X3 niezwykle uniwersalnym wózkiem aktywnym. Wykonany z aluminiowej ramy, będącej mimo budowy krzyżakowej bardzo stabilną przekłada się na wagę wózka nie przekraczającą 10 kg.

Apel o pomoc
Potrzebuję nowego wózka inwalidzkiego, ponieważ stary nie nadaje się już do dalszej eksploatacji. Ma On już kilka lat i z dnia na dzień psuje się coraz bardziej. Wózek jest mi niezbędny do poruszania się na uczelni i poza nią. Bez niego nie będę w stanie normalnie funkcjonować.
Całkowity koszt wózka wynosi 4900 zł, ja muszę sama dopłacić 1730zł. Niestety nie jestem w stanie uzbierać takiej kwoty.
Dlatego proszę o pomoc. Każda, nawet najmniejsza suma ofiarowana przez Państwa będzie przyjęta z ogromną wdzięcznością.
Pieniądze muszę uzbierać jak najszybciej. Wózek potrzebny jest mi od zaraz. Liczy się czas.Za każdą nawet najdrobniejszą wpłatę z góry dziękujemy!!

Aby przekazać pieniążki na konto wejdź na:
http://ola-dystrofiamiesniowa.blogspot.com/p/jak-pomoc.html
lub
http://tnij.com/forum_ola

Brak komentarzy: