8 kwi 2011

"Miłość Ci wszystko wybaczy" ???

Przeglądając dzisiaj piosenki na You Tube natrafiłam na utwór "Miłość Ci wszystko wybaczy". Leżąc sobie na łóżku zaczęłam zastanawiać się nad tym czy rzeczywiście tak jest. Bylibyście w stanie wybaczyć wszystko ukochanej osobie, dać Jej drugą, a może nawet kolejną szansę???...
Trudne pytanie, prawda?
Sama nie wiem co bym w takiej sytuacji zrobiła, ale chyba nie umiałabym wybaczyć, zapomnieć i być dalej w związku z tą osobą. Kłamstwo, zdrada, brak szczerości to coś, czego bym nie zniosła.
Dla mnie podstawą w związku jest zaufanie. Uważam, że bez Niego związek, w którym jesteśmy nie jest prawdziwy. Sami siebie okłamujemy, że jest dobrze, a tak naprawdę coraz bardziej brniemy w bagno, z dnia na dzień głębsze.....

3 komentarze:

REwelkaa pisze...

Wiem coś o tym. Ja nie potrafiłam wybaczyć. Związek bez zaufania nie ma szans. Nawet jeśli "do Ciebie mam zaufanie ale nie mam do Niego/Niej" wiąże się z brakiem zaufania do mnie.

Salanee pisze...

Niestety, miłość nie wszystko wybaczy. Kłamstwem się brzydzę. Kiedy kłamie mnie świadomie osoba, która niby mnie kocha, a ja się o tym dowiaduję, zaczynam myśleć, że tak naprawdę chyba nie do końca jest pomiędzy nami taka sama miłość. Byłam okłamywana, wydawało mi się, że kocham, pomyliło mi się i zakończyłam etap życia.

Iva pisze...

Tak się i ja zastanawiam i wydaje mi się, że nie da się wszystkiego wybaczyć drugiej osobie, choć z drugiej strony patrząc na to inaczej - miłość czasem wybacza wszystko. To trudne i nie wiem, jaka byłaby moja reakcja.
Pozdrawiam cieplutko:-)